Časté otázky k našemu Livechat studiu,

Vy se ptáte, my odpovídáme

 

Slyšela jsem že některá studia několikrát zkrachovala, a třeba i čtyřikrát pětkrát, je to vůbec možné??

Ano to je skutečně možné, dokonce ani nijak zvlášť neobvyklé. Naše agentura funguje na trhu nepřetržitě 10 let. Za celých 10 let se neustále rozvíjíme s tím, že jsme začínali na dvou pokojích a dnes jich máme plně 15. Dalších 5 pokojů pro modelky jsou před dokončením a připravuji se k otevření. Takové množství pokojů vytváříme především proto, abychom modelkám mohli vytvořit maximální hygienické prostředí, kdy na jednom pokoji může pracovat jedna, maximálně dvě modelky. Udržení pořádku a hygieny je za těchto podmínek velice snadné, protože s jistotou víte, kdo se na Vašem pokoji pohyboval, nebo zda jste tam zcela samostatná.

Mám malé děti, musím je vodit do školky a přizpůsobit se tomuto časovému rozvrhu.

Pracují u nás  ženy na mateřské dovolené, studentky, ženy s dalším pracovním poměrem a také ty, které pečují o svou rodinu. Každá modelka si zvolí začátek pracovní směny zcela individuálně, podle svým potřeb.

Chtěla jsem práci modelky na livechat studiu a nechala se zlákat spoustou výhod. Při druhé směně přišlo přesvědčování, ať pracuji jako prostitutka na privátu. Bojím se a nevím jak odejít.

Ano víme, některé podniky pod záštitou livechat studií hledají modelky a dělají nábory do svých privát klubů. My tohle považujeme za naprosto nevhodné chování k modelkám. Je to především nekalý způsob získávání dívek k prostituci, který je s námi naprosto neslučitelný. Od těchto praktik i lidí, kteří se zabývají takovým businessem, se zcela distancujeme. Zabýváme se výhradně činností živé konverzace po internetu a neumožňujeme modelkám pracovat v obou oborech. Obraťte se rovnou na policii.

Jaký je vhodný věk pro práci na Livehat studiu???

Základní podmínkou pro práci na Livechat studiu je dovršení 18 roků. Ženy nad 35 let by měli dobře zvládat AJ. Přesto, pokud umí být zábavné, ví jak o sebe pečovat, nestojí v žádné nevýhodě vůči ostatním..

Už jsem pracovala na jiném livechat studiu, můžu se přeregistrovat k vám???

Ano, přeregistrujeme Vás na jakékoliv livechat servery pokud spolupracujeme se stejnými jako Vaše bývalé studio. Navíc Vám také nabídneme další a kvalitnější u kterých máme výhradní zastoupení, taktéž s vyššími odměnami a provizní účasti.

Získám u Vás na livechat studiu paušální odměny???

Naše studio považuje paušální odměny za nešťastné řešení odměn. Pokud se vyplácí paušální odměny, jsou stanoveny na úkor snaživých modelek, které musí vydělat na ostatní. Spravedlivým odměňováním máte možnost vydělávat mnohem vyšší odměny, než na jakémkoliv paušále.

Může se mi tedy stát že si nic na Livechat studiu nevydělám???

To se stát nemůže. Všem novým dívkám i ženám nabízí naše livechat studio řadu měsíců garantované minimální odměny v rozmezí 600 – 1000 Kč za jednu směnu. Stanoveny jsou dle znalosti jazyka, počtu směn a pod. Ty Vám garantují dostatek času na zapracování

Musím pracovat na všech servrech současně???

Ne, způsob autologinu, tedy softveroveho řešení, kdy za Vás nějaký robot provede nalogování do různých sítí považujeme za nešťastné řešení. U nás si sama zvolíte kdy budete na několika serverech nebo jen na jednom. Navíc si zvolíte sama které servery jsou pro vás nejlepší, na kterých chcete pracovat..

Jak často dostávám svoje odměny???

Odměny vyplácíme pravidelně dvakrát měsíčně. Navíc poskytujeme kdykoliv zálohy na odměny, s ohledem na výkon modelek. Další finanční výhody půjčky a pod. spolehlivým modelkám které s námi spolupracují déle než půl roku.

Když nezaplatí server, co bude s moji odměnou???

Agentura MagicLife garantuje veškeré odměny. I kdyby server penize neposlal, Vy dostáváte odměny řádně a včas. Každý den po směně víte přesně jaká odměna Vám náleží, Ta je garantovaná..

Pracuji na studiu a Vyhrožují mi když odejdu!!!

To je nejodpornější způsob jednání mezi studiem a modelkou, Dívkám kterým studio vyhrožuje zveřejněním záznamů, nevyplacením odměn a pod. zprostředkujeme naši smluvní advokátní kancelář a hradíme veškeré náklady celého řízení. Takové jednání je nejen zavrženíhodné, ale také trestné. Odejděte ihned, stejně to udělají, tím že zůstanete, dáváte jim jen více možností jak na Vás tlačit. Naše Agentura žádné záznamy nepořizuje, a tvrdě chrání soukromí modelek.

Máte zajímavou otázku? Napište, přidáme ji sem a odpovíme

© Magiclife.cz | 775 779 717 | email@magiclife.cz