Livechat, studio Brno,

Livechat Brno, agentura Magic Life provozuje 15 zcela samostatně oddělených pokojů. Modelky s pravidelnou docházkou a zodpovědným přístupem ke své práci mohou dosáhnout svého vlastního pokoje. Toto zvyšuje úroveň hygienického prostředí na nejvyšší možnou úroveň.
Tímto zajišťujeme naprostou diskrétnost a klid pro práci modelky. Tyto zcela nadstandartní podmínky řadí práci v našem studiu na mnohem vyšší úroveň, než práci z domova. Díky tomuto přístupu k našim modelkám v našem livechat studiu získáte úžasnou výhodu, že nejste nuceny spojovat čas v práci a v soukromí.

Pro zachování nejvyšší míry čistoty a hygieny jsou používány sterilizační lampy. Dbát na vysokou úroveň hygieny je naší samozřejmostí

Ať už jste stydlivá dívka nebo naopak vášnivá žena, u nás jste vždy výjimečná. V agentuře Magiclife, při práci na live-chatu, můžete svou výjimečnost pocítit a nechat přirozeně zazářit.

Livechat Magic Life

Pro práci či brigádu nabízíme špičkově vybavené studio, oddělené kuřácké a nekuřácké prostory, nejmodernější vybavení, profesionální přístup k modelkám, bezkonkurenční prostředí pro vysoký výkon modelek a zcela nejvyšší odměny. Servery nejsou přístupné z České republiky a tím je zajištěna naprostá diskrétnost. Do livechat studia je přísný zákaz jakýchkoli návštěv zvenčí.

Systém bonusů a odměn

řadí agenturu MagicLife na první místo mezi významnými partnery zahraničních internetových serverů. Na první místo v honorářích pro modelky. Novým modelkám nabízíme minimální odměnu až 800 Kč za jednu směnu, kterou garantujeme po dobu nutnou k zapracování modelky. Zkušené modelky vydělávají přes deset tisíc za jednu směnu.

© Magiclife.cz | 775 779 717 | email@magiclife.cz