Směny

Není nic lepšího než si moci sama naplánovat směny dle svých vlastních možností. Modelky mají absolutní volnost si směny řešit dle svého vlastního rozvrhu. Ve studiu MagicLife nemá žádná modelka směny nucené. Veškeré případné změny v plánování se řeší domluvou, bez nejmenšího problému. Systémy směny 6-12-18-24 jsou naprosto zastaralé a není třeba je ani zmiňovat. Všechny ženy a dívky, s ohledem na své povinnosti a svůj vlastní životní styl si rozhodnou samotné, kdy směny začínají.

Magic Life, livechat studio Brno

Maminky s dětmi přichází, když odvedou své ratolesti do školky, či školy. Studentky přichází, když jim skončí škola a nemusí hodiny zbytečně strávit čekáním na začátek směny. Ženy na mateřské dovolené, si přizpůsobí čas, době, kdy mají zajištěné hlídání svých dětí.
Naše modelky mají často i jiné pracovní aktivity, nejen u nás na studiu. Díky možnosti svobodně kombinovat práci na livechatu s jakoukoli jinou činností ať pracovní či soukromou dosahují modelky naplnění svého potenciálu s naší podporou v maximální možné míře.

© Magiclife.cz | 775 779 717 | email@magiclife.cz