Časté otázky k našemu Livechat studiu,

Vy se ptáte, my odpovídáme

Jaký je vhodný věk pro práci na Livechat studiu???

Základní podmínkou pro práci na studiu je dovršení 18 roků. Ženy nad 35 let by měli dobře zvládat AJ. Přesto, pokud umí být zábavné, ví jak o sebe pečovat, nestojí v žádné nevýhodě vůči ostatním.

Chtěla jsem práci modelky na livechat studiu a nechala se zlákat spoustou výhod. Při druhé směně přišlo přesvědčování, ať pracuji jako prostitutka na privátu. Bojím se a nevím jak odejít.

Ano víme, některé podniky pod záštitou livechat studií hledají modelky a dělají nábory do svých privát klubů. My tohle považujeme za naprosto nevhodné chování k modelkám. Je to především nekalý způsob získávání dívek k prostituci, který je s námi naprosto neslučitelný. Od těchto praktik i lidí, kteří se zabývají takovým businessem, se zcela distancujeme. Zabýváme se výhradně činností živé konverzace po internetu a neumožňujeme modelkám pracovat v obou oborech. Obraťte se rovnou na policii.

Získám u Vás na livechat studiu paušální odměny???

Naše studio považuje paušální odměny za nešťastné řešení odměn. Pokud se vyplácí paušální odměny, jsou stanoveny na úkor snaživých modelek, které musí vydělat na ostatní. Spravedlivým odměňováním máte možnost vydělávat mnohem vyšší odměny, než na jakémkoliv paušále.

Jak často dostávám svoje odměny???

Odměny vyplácíme pravidelně dvakrát měsíčně. Navíc poskytujeme kdykoliv zálohy na odměny, s ohledem na výkon modelek. Další finanční výhody půjčky a pod. spolehlivým modelkám které s námi spolupracují déle než půl roku.

Mám malé děti, musím je vodit do školky a přizpůsobit se tomuto časovému rozvrhu.

Pracují u nás  ženy na mateřské dovolené, studentky, ženy s dalším pracovním poměrem a také ty, které pečují o svou rodinu. Každá modelka si zvolí začátek pracovní směny zcela individuálně, podle svým potřeb.

Pracuji na studiu a Vyhrožují mi když odejdu!!!

To je nejodpornější způsob jednání mezi studiem a modelkou, Dívkám kterým studio vyhrožuje zveřejněním záznamů, nevyplacením odměn a pod. zprostředkujeme naši smluvní advokátní kancelář a hradíme veškeré náklady celého řízení. Takové jednání je nejen zavrženíhodné, ale také trestné. Odejděte ihned, stejně to udělají. Tím, že zůstanete, dáváte jim jen více možností, jak na vás tlačit. Naše agentura žádné záznamy nepořizuje a tvrdě chrání soukromí modelek.

Máte zajímavou otázku? Napište, přidáme ji sem a odpovíme

© Magiclife.cz | 775 779 717 | email@magiclife.cz